0
Mağaza
0
Müşteri
0
Tedarikçi

KendiSiten ile e-ticarete başlamak çok kolay ve hızlı...

MAĞAZANI AL

Hemen Mazağazanızı Açın Kazanmaya Başlayın

ÜRÜN GİRİN

Hemen Mazağazanızı Açın Kazanmaya Başlayın

SATIŞ YAPIN

Hemen Mazağazanızı Açın Kazanmaya Başlayın

SİZ SADECE MAĞAZA ADINIZI BELİRLEYİN

BİZ GEREKLİ OLAN BÜTÜN ARAÇLARI VE ALTYAPIYI HAZIRLAYALIM

KENDİSİTEN’de NELER YAPABİLİRSİNİZ?
Ürünlerinizi veya hizmetlerinizi satın, Tedarikçi ekleyin herkes satsın siz kazanın, Stoksuz e-ticaret yaparak hazır ürün ve hizmetleri satın, Kendisiten satış bayiliğini yaparak kazancınızı artırın.

  • Kargo Altyapısı Hazır
  • Güvenlik Altyapısı Hazır
  • Ödeme ve Banka Sitemi Hazır
  • Teknik Altyapı Hazır
  • Ürünler İçinde Hazır

Müşterilerin satın aldığı ürünlerin tedarikçiler tarafından görülmesini, hazırlanmasını, hazır sağlanan barkod sistemi ile anlaşmalı kargoya indirimli bir tarife üzerinden verilmesini ve tüm süreç bilgilerinin hem tedarikçiye hem de müşteriye bilgi olarak aktarılmasını sağlayan kargo altyapısına da hazır olarak sahip olursunuz.

Tedarikçilere temin edilen panel sayesinde, anlaşmalı kargolar ile gönderim sağlanırken başka bir kargo kullanılması durumunda da müşteriye gönderim bilgilerinin aktarılması gerçekleştirilmiş olur.

Bir online mağazanın sahip olması gereken SSL Güvenlik Sertifikası sizin mağazanızda size hazır olarak sunulur. Böylece online mağazanız ile müşteriler arasındaki iletişim, güvenli bir altyapı ile gerçekleştirilmiş olur. İnternet alışverişinin en önemli gereklerinden biri olan SSL Sertifikası güvenlik altyapısı sayesinde, müşterilerin online mağazanızı ziyaret etmeleri ve alışveriş yapmaları güvenli bir ortamda sağlanmış olur.

Ayrıca -Google için SSL Sertifikası bir sıralama kriteri olduğundan- arama sonuçlarında üst sıralarda yer almak isteyen web siteleri için SSL kullanımı şarttır.

Online alışverişteki en önemli koşullardan biri olan güvenli ödeme altyapısı da mağazanız için hazırdır. Hiçbir banka ve ödeme sistemi ile anlaşma yapmanıza gerek kalmaz. Sağlanan sanal pos ve 3D güvenli ödeme altyapısı ile müşterilerin ister kredi kartı, ister tekpara ile kolayca ve güvenli bir biçimde ödemelerini yapmaları sağlanmış olur, hem de ayrıca banka komisyon ücreti ödemeden.

Sizin sadece ismini belirlediğiniz online mağazanızın tüm teknik altyapısı size hazır olarak sunulur.ir online mağazanın olmazsa olmazlarından olan: sunucu hizmetleri, mağazanızı istediğiniz gibi tasarlayabileceğiniz teknik altyapısı, mağaza bilgilerinizi değiştirebileceğiniz kontrol paneli, ürün ve fırsat ekleme paneli, blog yazma altyapısı, mağaza iletişim altyapısı, mağaza puanlama sistemi, kategori oluşturabilme ve seçebilme altyapısı, mağazanızın verilerini takip edebileceğiniz istatistik altyapısı ve satış raporları gibi birçok teknik altyapıya sahip olursunuz.

Kendisitenn ile sahip olduğunuz mağazanızda, Türkiye’nin her yerindeki tedarikçiler tarafından yüklenen, yüzlerce sektörden binlerce ürün ve hizmeti hazır olarak bulursunuz.

E-ticarette bir ilk olan bu konsept ile e-ticaretin en önemli, aynı zamanda en zorlayıcı gereği olan satabileceğiniz geniş ürün yelpazesine sahip olmak koşulu size hazır olarak sunulur ve ona zahmetsizce ulaşırsınız.

Sadece ürünler değil, hizmetler ve şehir fırsatları da mağazanızda hem de sürekli artan bir şekilde ve hazır olarak sizlere sunulur.

Send a Message