+ İŞLETMELER İÇİN

Kendisiten ile işletmeler, markalarının E-ticaret mağazalarını açıp ürün ve hizmetlerinin satışını yapabilirler. Kendisiten’de e-ticaret sitesini açacak olan İşletmeler için seçeneklerimiz şunlardır:

Mağazanızda sadece kendi ürünlerinizi yayınlayın.

Mağazanızda sadece kendi ürünlerinizi yayınlayın.

Siz mağazanızda sadece kendi ürünlerinizi yayınlayın, biz ürünlerinizi binlerce kendisiten sitesinde yayınlayalım.

Hemen Mazağazanızı Açın Kazanmaya Başlayın

Mağazanızda isterseniz hem kendi ürünlerinizi hem de başka tedarikçilerin ürünlerini sergileyin, satış yapın ve kazanın.

Hemen Mazağazanızı Açın Kazanmaya Başlayın

İster sadece işletmenizin mağazası, ister işletmenizin pazaryeri

Kendisiten, işletmelerin sadece kendi ürün ve hizmetlerini sunacak bir işletme mağazası açabilmelerine olanak sağlar. Diğer taraftan dilerseniz, mağazanızı pazaryerlerinde bulunabilecek tüm ürünlerin olduğu bir mağazaya dönüştürebilirsiniz. Bu sayede sadece kendi sektörünüzden değil dilediğiniz her sektörden kazanç sağlayabilirsiniz.

Ürün ve Fırsatlar

Kendisiten ile çalışmaya başlar başlamaz size danışmanlık yapacak bir eğitmeniniz olur. Eğitmenleriniz size her konuda yol gösterir ve yardımcı olur.

Bir ürün binlerce mağazada sergilensin

Siz normalde bir e-ticaret mağazası açtığınızda ürünlerinizin ya da hizmetlerinizin satılacağı tek kanal sizin mağazanızdır. Kendisiten’in sağladığı fark yaratan özellik sayesinde sizin mağazanıza yüklemiş olduğunuz ürün ve hizmetler, Kendisiten altyapısını kullanan binlerce mağazada yayınlanmaya başlar.

Size destek verelim

Kendisiten ile çalışmaya başlar başlamaz işletmenize danışmanlık yapacak bir koç ve eğitmeniniz olur. Size her türlü konuda yol gösterir ve yardımcı olurlar.

Ürününüzü satan binlerce satış temsilciniz olsun

İşte bu özellik sayesinde artık siz de ürün ve hizmetlerinizi satan birçok satış temsilcisine kavuşmuş olursunuz. Biz buna kısaca: “Öyle bir mağazan olsun ki binlerce satıcısı olsun.” diyoruz.

Sanal eğitimler ve Akademi altyapısı

Kendisiten ile çalışmaya başladığınız anda günlük sanal ortamda yapılan tüm eğitim ve tanıtım etkinliklerine ücretsiz katılım hakkı elde edersiniz. Youtube üzerinden tekrarları yayınlanan tüm bu etkinlikleri dilediğiniz zaman takip edebilirsiniz. Bunun dışında altyapı ile ilgili herhangi bir bilgiye ihtiyaç duyduğunuzda size özel paneliniz üzerinde bulunan Akademi bölümünden tüm belge,rehber ve videolara dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz

Send a Message