+ BİREYSEL SATIŞ

İşletmesi ve ürünü olmayan bireysel girişimciler de Kendisiten.com’da bir mağaza açarak E-ticaretten kazanç sağlayabilir ve alternatif bir gelir oluşturabilirler. Üstelik sadece bilgisayar ve cep telefonları ile mekan ve zaman sınırı olmaksızın diledikleri gibi çalışabilirler.Bireysel Girişimciler için 2 seçenek sunar

+ Stoksuz E-Ticaret

Bireyler sadece mağazalarının isimlerini belirleyip tüm teknik, güvenlik, hukuki altyapının ürün ve hizmetlerin içinde hazır olarak sunulduğu mağazalarını açarak E-ticarete hemen başlayabilirler. Halihazırdaki ürün ve hizmetlerin satışından, sektöre ve ürüne göre değişen oranlarda kazanç sağlarlar. Stoksuz E-ticaret nasıl çalışır?

Mağazanızı açtıktan sonra ister fiziksel ister dijital ortamda mağazanızı ve ürünlerinizi insanlara duyurun.

Mağazanızdan bir sipariş verildiğinde ödeme ilk önce Kendisiten.com’a düşer. Mağazanız üzerinden kargo bilgisi tedarikçi firmaya verilir, tedarikçi firma ürünü kargo ile müşteriye gönderir. Müşteri ürünü teslim aldığını onayladığında tedarikçi firmaya ürün bedeli, siz mağaza sahibi girişimciye de kazancınızın ödemesi gerçekleşir.

Tüm işlemleri panelinizden anlık olarak takip edebilirsiniz. Kendisiten.com ile stoksuz E-ticaret yaparken ürün, fatura, tahsilat, kargo ve iade gibi hiçbir detayla siz uğraşmazsınız. Bu işlemleri tedarikçi firma ve kendisiten.com üstlenir.

+ Tedarikçi Ekle

Kendisiten devrim niteliğinde sunduğu bu olanak ile size sınırsız pazarın ve kazancın da kapılarını açmaktadır. Kendi mağazanızı edindikten sonra mağazanızdaki hazır ürünleri satabilirsiniz. Bunun yanında isterseniz piyasadaki üretici ve firmaların ürünlerini de tedarikçi olarak mağazanızın üzerinden sisteme ekleyebilirsiniz. Eklemiş olduğunuz ürünler o andan itibaren sadece sizin mağazanızda değil Kendisiten.com da yayında olan binlerce mağazada yayımlanmaya başlayacaktır. İşte burda fark yaratan bir özellik daha devreye girer ve ürün hangi mağazada satılırsa satılsın ürünü sisteme siz kazandırdığınız için tüm satışlardan kazanç elde edersiniz. Firmalar, ürün ve hizmetlerini ücretsiz olarak yayımlar; satış gerçekleştiğinde ise tedarikçi ürün bedelini, satışı yapan site komisyonunu ve siz de tedarikçiye aracılık ettiğiniz için komisyonunu kazanırsınız. Kendisiten.com da herkes kazanır.

Send a Message